K2 kolečkové brusle - prodej a servis, výplety tenisových raket v Opavě!

Montana Skiservis: expresní broušení lyží Opava Ostrava

U Jaglarze provádíme opravy, montáže, broušení lyží - od r. 1995

Lyže a snowboardy nebrousíme na smirku, ale kamenem na automatu. S Vašima lyžema neexperimentujeme = Garance perfektní funkčnosti a ovladatelnosti

 

VÍTEJTE

Brousíme opět od 1. října

Servis inline bruslí v provozu. 

 

V říjnu je ideální čas na přípravu lyží před horami

Poslušnější a déle ostré díky nové technologii.

 video

logo-montana-top-skiservice-team-jaglarz
THE WORLD OF EXCELLENCE

 

Fotka ze slavnostního převzetí stroje

 montana-opava-slavnostni-prevzeni-robatu-crystalrock

1. Crystal Rock v ČR

 

 Loňskou sezonu jsme pro své zákazníky pořídili absolutní světovou novinku - nejmodernější servisní vybavení - a to nový servisní robot Crystal Rock - který začal fungovat od 1.10.2018.

 

Na lyže i snowboardy nabízí mnohem větší množství programů, struktur a hlavně, nabrousí Vaše hrany technologií GRIPtech - můžete se těšit na to, že hrana bude šetrněji nabroušena a vydrží Vám mnohem déle ostrá! 

 

Video, jak vypadá broušení revoluční tech GRIPtech (1 min.)

Video z celého veletrhu ISPO Mnichov 10 min.

 montana-griptech-crystalrock-opava-msport

GRIPtech - Převratná technologie pro šetrnější brus a déle ostrou hranu. Lyže je od začátku do konce nabroušena v kvalitě RACE EDGE.

Montana-griptech-technologie-jaglarz-opava

 

Připravíme Vám lyže, běžky snowboardy na Vaši dovolenou. Rozdíl poznáte hned po první jízdě! Své lyže a prkna k nám můžete nosit už od 1.10.2021 v době, kdy máte ještě čas, než pojedete poprvé na hory. Nepřinesli byste je raději v klidu a v pohodě teď, než v předvánočním shonu? Nachystejte se již v předstihu na lyžovačku. Pak už je jen naložíte do auta a hurá do hor. Přivezte své lyže a snowboardy na Palhanec včas.

 

TEĎ je vhodná doba na servis vašich prkýnek!

 

Mimo sezona - Zazimování: V dubnu nastává nejvhodnější čas si lyže, snowblade, běžky a snowboardy nechat po sezóně opravit, nabrousit hrany a jestliže už nepojedete letos lyžovat, pak si také lyže nechat zakonzervovat na příští sezonu. Konzervací lyží u nás navíc nachystáte si lyže na novou sezonu a předejdete vyschnutí skluznice a rezavění hran během jarních, letních a podzimních měsíců, kdy vaše vybavení nepoužíváte.. Pospěšte si, servis brzy zavírá. Podívejte se do našeho skiservisu z pohodlí vašeho domova na této stráce. Ještě nekončíte, jedete do Alp? Na ledovec? Půjčovna a testcentrum carvingových a freeride lyží, běžek, snowblade, snowboardů. botů, hůlek, přileb, páteřáků je vám k dispozici po celý duben.

 

3 výhody našeho Skiservisu

Rock´n Roll pro Vaše lyže

 

1. Dokonale přesné zbroušení hrany na 88 stupňů po celé délce hrany. Tento úhel zajistí skvělou ovladatelnost. Na ručních strojích této dokonalosti nedosáhnete. Úhlování vaší hrany provedeme podle vašeho přání: 90 - 85 stupňů.

 

2. Stroj odebere minimum staré skluznice. Tím se podstatně prodlouží životnost vašich lyží a snowboardů a jejich hrany a skluznice jsou pořád ve výborném stavu. Ruční broušení podstatně více zkrátí životnost vašich lyží a snowboardů.

 

3. Perfektní struktura zajistí dokonalý skluz a ovládání vašich lyží a snowboardů.

 

Mrkněte na video na našem kanálu Youtube.

 


Jsou ovladatelnější díky automatu..

Od října do dubna provádíme veškeré seřízení, montáže lyží a snowboardů, opravy děr ve skluznici, broušení hran, tuning hrany pro bežné lyžaře na automatu Montana Swiss (brusný automat nové generace je důležitý pro tuning hrany pod určitým úhlem, který jako jediný zaručí snadnou ovladatelnost lyží a snowboardů - té bohužel na ručních strojích nelze dosáhnout - jsme jediný automat v Opavě). Dále provádíme závodní servis lyží. Ušetříte si čas, nervy i peníze před novou zimou.  Přineste své nářadí již dnes!

skiservis jaglarz oprava skluznice

 Narozdíl od jiných servisů vám na automatu garantujeme až 20 brusných cyklů

 (konkurence může většinou garantovat pouze 3 - 5 brusných cyklů a lyžím velmi rychle odejdou hrany, což je pro lyžování zásadní).

 Montana Top Ski Service Team  *****

 

Brusný robot: do roku 2018 Montana Snow Cruiser,

od r. 2019 nový Crystal Rock

Příjem lyží na sezonu od 1.10. 

 

SLEDUJTE nás také nafacebook-skiservis-opava

na našich kanálech.

 

Vyrval jste hranu z lyží či prkna? Opravíme. Opravujeme rovněž Vaše rozbité běžky. Nejste z Opavy? Nevadí!  Využijte jednu z našich sběren 2x v Ostravě nebo svoz lyží přímo od Vás.

skiservis-montana-opava

To nejlepší pro lyže a snowboardy!

 Montana Top Ski Service Team  *****

  Vaše lyže a snowboardy rádi opravíme na servisním automatu

 logo-montana-top-skiservice-team-jaglarz

Brusný robot: Montana Snow Cruiser,

nejvyšší, 5-ti hvězdičková úroveň

Na tomto stroji Vám lyže nabrousíme ve Skiservisu Jaglarz v Opavě -   Palhanci. Ukázky servisního proces si můžete prohlédnout ve fotogalerii a video si můžete stáhnout v češtině ve verzi 6MB nebo 12MB. Nebo se přijďte podívat přímo k nám!

Studenti POZOR! Snowboardy přijímáme na servis standardně s vázáním. Když však donesete váš snowboard již bez vázání (odmontujete si ho doma), dostanete slevu.Skiservis Jaglarz logo

 Ovladatelnější lyže než kdykoliv dřív! 

certifikat_top_skiservis_jaglarz_montana_m certifikat_top_skiservis_jaglarz_montana1_m

 

 Světová premiéra  

Novinka v České republice

Montana Crystal-Rock Opava Ostrava-Jaglarz Koukněte se na krátké video

 

Sběrná místa 

 

montana-griptech-crystalrock-jaglarz-msport

 

SLUŽBY

 

Máte neposlušné lyže?

 

Provádíme:

- strojní seřízení vázání

- opravy skluznic (i extra opravy)

- broušení a úhlování hran (tuning)

- mazání lyží (i speciály pro závodníky)

- tvarování bot na míru Bootfitting

 

skiservis_jaglarz_oprava_rozbitych_lyzi

 

Rozdíl poznáte hned při 1. jízdě!

 

Legenda

Vlevo: špatně jezdící rozbité lyže zákazníka, tupé hrany, rozbitá skluznice

Uprostřed: opravená a nabroušená lyže po velkém servise vhodná pro bezpečnou a pohodovou jízdu

Zcela vpravo: lyže po závodním servise s šípovou stukturou

Přesné horizontální vedení lyže přes brusný modul Vám garantuje precizní vyrýsování zvolené struktury. Díky možnostem jako jsou nastavitelná hloubka, rozteč, tvar i sklon struktury splní přání každého lyžaře, od začátečníka, přes sportovního lyžaře po experta. Toto přesné ovládání proměnlivého přítlaku garantuje rovnoměrné broušení a to také u skialpů a běžek.

Tuning lyže se pak vyznačuje snadnějším nástupem do oblouku a stabilitou při jízdě v průběhu celého oblouku.

 

Pro perfektní výsledek

  skiservis_jaglarz_struktury_montana_swiss

Uvedeme Vaše nářadí do 100% stavu. 

 

Jednoduše jsou ovladatelnější...

PLUS: Díky správnému úhlu broušení a prvotřídní struktuře z automatického stroje se stanou vaše lyže snáze ovladatelnější.

Provádíme také nadstandardní opravy vytržené hrany a skluznice. Tvarujeme také skelety lyžařských bot - ve světě známý jako Boofitting!

 

Proč je tomu tak?

Skiservis Jaglarz funguje již dlouhá léta. Za více než 20 let praxe v oboru jsme ušli dlouhou cestu, začali jsme od základního ručního broušení (kterým se v dnešní době bohužel prezentuje jako nejlepším servisem hodně skiservisů). 

...cenné zkušenosti

Poté jsme vyzkoušeli mnoho strojů, a přes Wintersteigera jsme se postupem času dopracovali k tomu nejlepšímu - k brusnému automatu nové generace - švýcarské Montaně.

...špičkové vybavení

Za celou dobu náš servisní tým nasbíral mnoho cenných zkušeností, díky kterým vás lyže po servisu u Jaglarze začnou poslouchat na slovo! Na svých pět hvězd (označení TOP skiservisu v ČR) ve znaku nejsme tak hrdí jako na to, že se k nám Vy, naši zákazníci, opět a rádi s důvěrou vracíte!

 

Telefon do servisu

Vladimír Jaglarz 

Mobil: 777 854 410
Skiservis Jaglarz logo

 

Změna sídla

Firma byla před pár roky přemístěna z Ostravy do nových prostor Skisevisu v Opavě
Opava - Palhanec, Vávrovická 24 mapa

 

Expresní servis

Příplatek od 50,- Kč/pár/kus za servis expresní - na počkání

 

Sběrny na  Moravě

1. HOPE sport u Sýkorova mostu
2. Total sport u Tesca Ostrava - Poruba

 

Časté problémy skiservisů

 Nenechte si zkazit vzácné chvíle volna! Mimo Montanu, broušení v neznačkových servisech na smirkovém papíru často přináší zklamání! Broušení je často nepřesné - lyže pak ustřeluje a nedrží v oblouku. Odebírá se také mnohem větší množství materiálu - zkracuje se životnost! Navíc se neřeže strojová struktura, která umožní snadné ovladatelnosti lyží. Nenechte se připravit o perfektní zážitek u lyžování!

 

Výhody značkového servisu:

s skiservis jaglarz montana brouseni lyzi snowboardu ostrava

 

1.  Montana je švýcarskou zárukou Top technologie oprav a broušení, náš personál pracuje s těmito stroji léta a absolvuje pravidelná školení (záruka potvrzená certifikáty)

2. Brusný stroj je šetrný k lyžím díky přesností broušení na setinky mm (úspora materiálu hran a skluznic)

3. Servis na počkání sběrná místa na celé Moravě (úspora času)

4. Seřízení lyží na elektronickém stroji (bezpečí), tvarování lyžařských bot (pohodlí)

5. Snadné zatáčení a skvělé ovládání lyží a snowboardů díky základní strojové struktuře již v ceně (perfektní výsledek, spokojenost zákazníka)

6. Za příplatek provádíme struktury pro rychlejší a flexibilnější lyžování a speciální dobroušení pro závodní lyže: Vario, šikmá, šípová, Reich.

 

Další služby...

Provádíme veškeré montáže vázání (skialpové lyže, běžecké lyže, snowboardy), náhradní díly.

Také na počkání po tel. domluvě 777 854 410 provádíme strojové seřízení vázání lyží s dokladem, tvarování bot bootfitting, výseky vytažené hrany a opravy vytrhnuté skluznice a opravy přezek na lyžácích.

Opravy bot. Máte pocit, že vám dosloužily boty? Nehažte flintu do žita, jsme tu ještě my. Skiservis Jaglarz! Jsme kvalifikovaná opravna různých druhů utahovacích systémů u lyžařských a  snowboardových bot (ev. inline bruslí). Vyměňujeme přezky, lanka, popř. opotřebené Boa systémy..

 

 Tvarujeme skelety bot: bootfitting

tvarovani-bootfitting-skeletu-lyzarskych-bot-Skiservis-Jaglarz

 Na návštěvu se těší Váš servisní tým!

s skiservis veskere opavy hran skluznic lyzi ostrava opava skiservis jaglarz

Ovladatelnější lyže! 

 Video Skiservisu Jaglarz


ArtCreative Design and Custom coding

Narozdíl od jiných servisů vám garantujeme až 20 brusných cyklů

(konkurence může většinou garantovat pouze 3 - 5 brusných cyklů).

 

Fotogalerie Skiservisu Jaglarz

s fotka kamenna provozovna obchod pujcovna skiservis jaglarz opava palhanec s skiservis jaglarz montana brouseni lyzi snowboardu ostrava

 

s skiservis jaglarz montana veskere opravy lyzi opava s skiservis jaglarz montana top sluzby svycarska technologie

mazani_swix_toko_certifikat_skiservis_jaglarz_opavaskiservis_jaglarz_struktury_montana_swiss

skiservis_jaglarz_stroj_montana_snowcruiser

skiservis_montana_jaglarz_opravy_snowboardu

skiservis jaglarz montana1 skiservis jaglarz oprava skluznice

Na Vaši návštěvu se těší Váš servisní tým!

spravne-brouseni-lyzi idnes clanek-skiservis-jaglarz

opravy-lyzi

 

Vyhledávání

Nákupní košík

Váš košík je prázdný

Odběr novinek

Jméno: Email:  

Hlasujte v anketě

Jaké služby nejvíce využívám u Jaglaře v M-sportu?
 

Přihlásit

Statistika

Členové : 2279
Obsah : 121
Počet zobrazení článků : 2271359